Про компанію

 

   СПЕЦТЕХНІКА у ВІННИЦІ

 У сучасних містах України не можливо уявити своє життя без наявності спеціалізованої техніки, ми повсюдно зустрічаємося з сміттєвозами, машинами для обрізки та переробки дерев і чагарників, автовишки, екскаваторами і машинами для риття траншей, а так само іншої будівельної і комунальної технікою.
      У такому сучасному місті Вінниця можна виділити не так багато фірм, які надають послуги спецтехніки, серед них широті послуг виділяється «Спецтехніка».
      Компанія надає у Вінниці наступні комунальні і транспортні послуги:
• вивезення побутового та будівельного сміття, сміттєвозами і бортовими автомобілями;
• послуги з ландшафтного дизайну і благоустрою територій (найбільш затребуваними у Вінниці є – покіс трави, риття траншей, послуги екскаватора і обрізування дерев);
• послуги будівельної та іншої вузькоспеціалізованої техніки.
      Всі вище перераховані послуги виконуються строго за регламентом проведення комунальних, будівельних робіт та інших робот.
      Ми з задоволенням зробимо вивіз будівельного та побутового сміття, обрізання дерев та кущів на вулицях і в приватних дворах Вінниці, покіс трави та газонів у будь-яких обсягах, утилізація та вивезення зрізаних гілок і дерев, а так само виконаємо транспортні та супутні послуги.
      Наш автопарк оснащений найсучаснішими у Вінниці сміттєвозами, автовишки, екскаваторами та іншою комунальною технікою, а високопрофесійний персонал виконає всі необхідні роботи і заходи з благоустрою та будівництва.
      Скориставшись нашими послугами, ви в найкоротші терміни зможете вивезти будівельне сміття, побутові відходи, прокласти кабель або трубопровід, здійснити заготівлю сіна або привести в порядок газонне покриття, провести вибіркове видалення хворих і аварійних дерев, доставку будівельних матеріалів, послуги екскаватора, фронтального навантажувача та інші послуги спецтехніки.
      Ми працюємо як з юридичними, так і з приватними замовниками, і однаково ставимося до будь-яких обсягах робіт. Для нас важливий як власник малого приватного господарства, так і великі комунальні підприємства та підрядники.
      Довіряючи нам – Ви довіряєте професіоналам!

 Популярные запросы нашего сайта:

nранспортные услуги в виннице, комунальне услуги в виннице, вывоз мусора в виннице, мусоровоз в виннице, обрезка деревьев в виннице, покоз травы в виннице, ритье траншей в виннице, ландшафные работы в виннице, екскаватор в виннице, строительная техника в виннице, автовышка в виннице, транспортні послуги у вінниці, комунальне послуги у вінниці, вивезення сміття у вінниці, сміттєвоз у вінниці, обрізка дерев у вінниці, покос трави у вінниці, ритье траншів у вінниці, ландшафные роботи у вінниці, екскаватор у вінниці, будівельна техніка в вінниці, автовишка у вінниці, спецтехніка у вінниці

шаблоны joomla